Vinaora Nivo Slider

Aktualności

EFROW palacbrzeznica

 

Operacja pn : „Zakup wyposażenia pokoi gościnnych,świetlicy,sali bankietowo-konferencyjnej, punktu odnowy biologicznej oraz urządzeń sportowo-rekreacyjnych na terenie kompleksu folwarczno-pałacowego w Brzeźnicy.

Mająca na celu : Operacja będzie prowadzona przez podmiot prowadzący obecnie gospodarstwo agroturystyczne w budynku dawnej Paszarni na terenie kompleksu pałacowo-folwarczno-parkowego w Brzeźnicy, gmina Dąbie. ma na celu rozbudowę istniejącej bazy noclegowej oraz zaoferowanie wielu nowych usług nowej grupie klientów. Operacja jest kolejnym etapem budowy dużego kompleksu folwarczno-pałacowo-parkowego zwiększając atrakcyjność turystyczną całego obszaru LGD.Jej zrealizowanie doprowadzi do stworzenia przynajmniej 1 bezpośredniego etatu z grupy osób defaworyzowanych i jak pokazują doświadczenia zwiększy popyt na pracę i usługi pośrednio u podwykonawców i dostawców usług zewnętrznych z którymi już obiekt współpracuje np. kateringu opartego na lokalnych produktach (Bar Rabarbar) , przewodników (Stowarzyszenie ...),kierowców,rehabilitantów co zaktywizuje i wzmocni kapitał społeczny. Operacja ma na celu zakup glazury, paneli,lamp,tv i wyposażenia do stworzenia 5 pokoi z łazienkami i 11 miejscami noclegowymi.Zakup wyposażenia świetlicy i sali bankietowo-konferencyjnej, zakup stołu do masażu, zakup placu zabaw, zakup sprzętu turystycznego, zakup sprzętu pralniczego współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania

„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Wartość realizowanej operacji:149252 zł w tym ze środków EFRROW 94969,05 zł.
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania Zielone Światło.

 

________________________________________________________________________________________________________________________________

Dołączamy do ogólnopolskiej akcji - Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny!
https://polskazobaczwiecej.pl 


Zgłosiliśmy do tej inicjatywy jeden z naszych apartamentów – Dziuplę.
Co to oznacza? Będzie można u nas spędzić weekend za 50% regularnej ceny w terminie 9-11.03.2018 w apartamencie Dziupla. Sprzedaż rusza od 21.02.2018.


Rezerwacja na tą ofertę będzie przyjmowana wyłącznie drogą mailową na adres ewa@palacbrzeznica.pl i trzeba będzie powołać się na akcję aby uzyskać zniżkę.

W ramach tej oferty łączna cena pobytu weekendowego w terminie 9-11.03.2018 (dwa noclegi) dla dwóch osób wyniesie tylko 178 PLN!

ZAPRASZAMY

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Do Państwa dyspozycji dostępne są już wyjątkowe apartamenty w przepięknej okolicy.
Szczegóły oferty znajdują się w zakładce OFERTY/NOCLEG
Zapraszamy do kontaktu tel. +48 605 037 721 lub e-mail: info@palacbrzeznica.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie.

X